POPCORN CARAMOON SE STROUHANÝM KOKOSEM 280G (4X70G)
109 Kč 27,26 Kč / ks skladem
Kód VK4173
POPIS

Hotový popcorn Caramoon je vynikající popcorn v karamelové glazuře obalované ve strouhaném kokosu. A přestože to na první pohled může vypadat zvláštně, je opravdu moc dobrý. Jedná se o hotový popcorn, připravený k přímé konzumaci, bez potřeby jej jakkoliv upravovat. Tato výhodná nabídka zahrnuje čtyři 70 gramová balení, dostanete tedy 280g popcornu. A až ochutnáte první, tak ta velká kupa popcornu velmi rychle zmizí.

Mlsná Myška pro Vás vybírá jen ty nejlepší cukrovinky a slané dobroty z celého světa. Vynikající chuť, kvalitní suroviny, vše vyrobeno v souladu s přísnými normami EU ze schválených přísad – to je poctivé mlsání s Mlsnou Myškou.

Neváhejte využít výhodné velké balení našich sladkostí a slaných pochoutek za super cenu!

Mogyi je největší maďarský výrobce slaných a sladkých pochutin jako jsou pražené arašídy, kukuřice a popcorn, u tohoto výrobku je zajištěna prvotřídní kvalita a skvělá chuť.

Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.

Složení: cukr (45%), strouhaný kokos (16%), pražená kukuřice, glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), SÓJOVÝ LECITIN.

Alergeny: sojový lecitin

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 1930kJ/459kca, Tuky 17g, z toho nasycené mastné kyseliny 12g, Sacharidy 73g, z toho cukry 50,g, Bílkoviny 2,8g, Sůl 0,7g

Země původu: Maďarsko. Distributor: Violet Kangaroo s. r. o., Antonínův Důl 249, 586 02 Jihlava

DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-KČ

EKONOMICKÁ BALENÍ ZA LIDOVÉ CENY